Na ez érdekes!
Előre bocsátom: alapvetés számomra, hogy a Terminatornak csak két része van. Na jó. Igazából egy. Az is a Terminator 2 – Az Ítélet napja.
Húgom elment a pasijával a legújabb epizódra. Na most McG az Odaát (Supernatural) sorival nagyon odatette magát, de a kritikák alapján a T4 nem a legjobban sikerült projektje. Így állt hozzá hugom is, aki hozzám hasonlóan a T2 után megálljt parancsolt volna a sorozatnak. Anti, a pasi viszont fel volt izgulva, hogy húúúú, terminááááátor!
Amikor kijöttek a moziból, Anti csak annyit tudott mondani: Mi volt ez a szar?
Hugom: Ez kurvajó volt!
Szóval a preferenciák valahogy megfordultak. Érdekes…
Pfff. Holnap megtekintem, aztán majd elmondom a véleményem. Szar filmre készülök idióta dialógusokkal, és sok robbantással. Akkor csalódás nem érhet!
Tags: film
